Canavarın Çağrısı 2016 (BDRip – XviD) Türkçe Dublaj – Tek Link

Canavarın Çağrısı 2016 (BDRip – XviD) Türkçe Dublaj – Tek Link

Tür: Dram, Fantastik
İMDB Puanı: 7,5/10
Süre: 108 Dakika

12 yaşında olan Conor O’Malley (Lewis MacDougall) canavarlar ve peri masallarının fantastic dünyasına kaçmak üzeredir. Annesinin (Felicity Jones) hastalığı ile ilgilenen Conor, bu arada pek sempatik olmayan büyükannesi (Sigourney Weaver) ile vakit geçirmek zorundadır. Bulunduğu okul eğitimden uzak ve zorbalarla doludur. Conor’un babası ise ondan binlerce mil uzakta, Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşmiştir. Çocuk bir kılavuzun hasretini çekmektedir.

Conor beklenmedik bir şekilde en ihtimal dışı arkadaşını çağırmış bulunur. Bir gece saat tam 12.07 ‘de yatak odasının penceresinde beliren, 13 metrelik porsuk ağacı (Liam Neeson tarafından canlandırılan), o geceden sonra her akşam aynı saatte Conor ‘u ziyaret etmeye başlar. Canavarın anlatacağı hikayeler vardır ve Conor’un bu hikayeleri dinleyip kafasında canlandırması ile ilgili ısrarcıdır.

Canavar bu hikayeleri dinledikten sonra Conor’un kendi hikayesini anlatmasını ister. Bu kadim, vahşi ve ceberrut Canavar, Conor’un cesaret, inanç ve gerçeklik ile dolu yolculuğunda ona kılavuzluk eder.


Turbobit
 Şifresizdir.